Bleuberry Musk Ayat Perfumes Bakhoor (пахощі) 70 г

Bleuberry Musk Ayat Perfumes Bakhoor (пахощі) 70 г

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  77772729
 • Тип:
  Таблетки
 • Країна-виробник бренду:
  ОАЕ
 • Вага:
  70 г
 • Країна-виробник товару:
  ОАЕ
575.00 грн.

Пахощі Bleuberry Musk , 70 г від AYAT PERFUMES. Для створення унікальної атмосфери вдома чи на роботі. Справжній Бахур, імпортований із Дубая.

BLUEBERRY MUSK: Якісний аромат, виготовлений в Об'єднаних Арабських Еміратах.
ЄМНІСТЬ: Бахур у формі таблеток у пакеті по 70 г, який дуже легко покласти на пальник.
Насолода для почуттів – ароматна деревина Бахур Уд, збагачена тонкою та ароматною есенцією. При спалюванні пахощів над вугіллям аромати вивільняються і випускають приємний, розслаблюючий аромат.

Верхні ноти: чорниця, апельсин.

Ноти серця: - Магнолія, Апельсиновий колір.

Базові ноти: Мускус, Кашемірове дерево.

Парфумерний будинок Ayat Perfumes - це будинок, що пропонує великий вибір східних духів і пахощів, імпортованих з Дубая. Тому в нас представлені різні категорії товарів, в яких ви можете знайти бакхур/ладани, парфуми, парфумерні масла і т.д.

Спосіб застосування:

При використанні вугілля: Підпалити вугілля запальничкою або розжарити на електричній або газовій плиті. Поки вугілля розігрівається, викладіть дно бахурниці фольгою (бажано). Потім за допомогою щипців покладіть на дно чаші куточок. Зверху розмістіть шматочки або щіпку бахуру. Потрапивши на гаряче вугілля, вони починають тліти, виділяючи білий ароматний дим. Як тільки ви побачите хмару диму, розвійте її руками. Через кілька секунд дим розсіється, а повітря в приміщенні наповниться чарівним східним ароматом, який радуватиме вас та ваших гостей кілька годин.
При використанні електричної бахурниці: Включити в розетку бахурницю. Бажано постелити на дно бахурниці фольгу, і поверх фольги покласти сам аромат бахур. не залишайте бахурницю без нагляду.

Ще не було питань.