Бахури та бахурниці

Бахур це арабський пахощі для приміщення, аромат якого розкішний, насичений, багатий.

Це натуральний ароматизатор для обкурювання приміщень, волосся та одягу. Складається він із натуральних компонентів.

Не містить штучних ароматизаторів та ароматизаторів.

Для бахурів використовують класичні (на вугіллі) або електричні бахурниці. У класичних бахурницях розпалюють бахур із використанням деревного вугілля. У електричному вугіллі не використовується, достатньо включити в розетку і натиснути на кнопочку і процес пішов. Але перед використанням бахура, бажано покласти на тін бахурниці фольгу, а потім уже бахур.

Бахур складається з природних компонентів натурального походження, саме тому запах від цього ароматизатора такий насичений та стійкий. Через зовсім небагато часу аромат від бахура розповсюджується по всьому приміщенню, наповнюючи його запахом вибраних компонентів.

Бахур - це арабська парфумерія для дому. До його складу входять шматочки або тріски натурального, ароматизованого дерева, які просочені ефірними маслами або екстрактами різних ароматичних речовин: мускус, амбра, агарове дерево, сандал, троянда. Найпоширенішими натуральними ароматизаторами, що використовуються при виробництві бахура, є мускус, кардамон, вдова олія (екстракт агарового дерева) та цілий ряд спецій. Використовують бахур як пахощі, які ознаменують або якесь важливе свято або подію: весілля, прийом званих поважних гостей. Або ж для створення сприятливої атмосфери та настрою. Якщо зберігати в скриньці не запалюючи легкий аромат (можна поставити в спальні аромат не заважатиме сну). У шафі зберігати в трохи відкритій скриньці. Однією з відмінних рис жителів Перської затоки вважається рясне використання бахура (пахощів) у повсякденному житті. Будь то прийом гостей або будь-який захід аромат бахура завжди супроводжує Вас. Культура використання бахура в повсякденному житті була зачата арабами в далекому тринадцятому столітті, проте перші згадки про застосування фіміамів і пахощів відносяться до п'ятнадцятого століття до нашої ери. На Аравійський півострів бахур потрапив завдяки єменським торговцям, які привезли на продаж з Індії невідоме тоді дерево. Саме вони відкрили властивість цього дерева, яке нині називається агаровим деревом, випромінювати аромати під час горіння чи тління на вугіллі. Після того, як бахур поширився по всьому Аравійському півострові. Араби передали всьому світу освоєне ними мистецтво і познайомили людство з пахощами. Якщо перейти від історії до реальності, можна побачити, що в країнах Перської Затоки і всього аравійського півострова, а також в арабських країнах бахур тісно пов'язаний з багатьма подіями. Жоден захід там не проходить без ароматизації простору та гостей пахощами.

Бахур – символ культури арабського сходу.



Показано з 1 по 60 із 133 (всього 3 сторінок)