Al Haram Bakhoor (пахощі) Boutique

Al Haram Bakhoor (пахощі) Boutique

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  77772715
 • Тип:
  Пахощі
 • Вага:
  40 гр
 • Вид:
  Шматочки
 • Країна-виробник товару:
  ОАЕ
 • Розміри упаковки:
  11*11*13 см
 • Спосіб застосування:
  Підпалити вугілля запальничкою або розжарити на електричній або газовій плиті. Поки вугілля розігрівається, викладіть дно бахурниці фольгою. Потім за допомогою щипців покладіть на дно чаші кілька вуглинків. Зверху розмістіть шматочки або тріску бахура. Потрапивши на гаряче вугілля, вони починають тліти, виділяючи білий ароматний дим. Як тільки ви побачите хмару диму, розвійте її руками. Через кілька секунд дим розсіється, а повітря в приміщенні наповниться чарівним східним ароматом, який радуватиме вас та ваших гостей кілька годин.
360.00 грн.

Al Haram Bakhoor (пахощі) Boutique

Відкрийте для себе чарівну сутність арабської насолоди за допомогою арабських пахощів Аль Харам Бахур. Пориньте в розкішну атмосферу, яка перевершує час і займає ваші почуття кожною чарівною нотою. Ці високоякісні пахощі, створені з граничною точністю відомими експертами в галузі парфумерії, є симфонією прекрасних ароматів, що випромінюють багатство і вишуканість.

Bakhoor Al Haram випромінює екзотичну суміш багатої деревини уда, теплих спецій та спокусливих квіткових нот, створюючи атмосферу, яка цілком зачаровує та вабить.

Ретельно продуманий та майстерно сформульований, арабський «Бахур Аль Харам» перенесе вас у царство, де час зупинився. Пориньте в мистецтво догляду за собою та релаксації. Пориньте в містику арабського багатства і дозвольте сутності Bakhoor Al Haram огорнути вас своїми розкішними обіймами, створюючи незвичайні та незабутні враження.

Спосіб застосування:

При використанні вугілля: Підпалити вугілля запальничкою або розжарити на електричній або газовій плиті. Поки вугілля розігрівається, викладіть дно бахурниці фольгою (бажано). Потім за допомогою щипців покладіть на дно чаші куточок. Зверху розмістіть шматочки або щіпку бахуру. Потрапивши на гаряче вугілля, вони починають тліти, виділяючи білий ароматний дим. Як тільки ви побачите хмару диму, розвійте її руками. Через кілька секунд дим розсіється, а повітря в приміщенні наповниться чарівним східним ароматом, який радуватиме вас та ваших гостей кілька годин.
При використанні електричної бахурниці: Включити в розетку бахурницю. Бажано постелити на дно бахурниці фольгу, і поверх фольги покласти сам аромат бахур.

Ще не було питань.