Фініки натуральні без цукру Eat4fit

Фініки натуральні без цукру Eat4fit

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  77773039
 • Країна реєстрації бренду:
  Україна
 • Вага:
  500 г
 • Вид:
  Фініки
 • Упаковка:
  Картонна коробка
120.00 грн.

Фініки у пачці Eat4fit

Фініки не сухі, а трохи підв'ялені, тому їх краще зберігати в холодильнику. Вони напрочуд м'які і ніжні.

Мають чистий солодкий смак без сторонніх присмаків і цукру.

Не оброблені шкідливими речовинами.

Вага: 500 гр

Що ж дивовижного у складі фініків? В першу чергу варто відзначити вміст олії та жирів, а також понад 23 види амінокислот. Головне, що у фініків найвищий відсоток вуглеводів стосовно інших фруктів – 60-65%. У цьому вони містять холестерину. У фініках 15 солей і майже стільки ж мінералів: магній, залізо, мідь, цинк, калій, марганець, фосфор і т.д. Загалом, це ціла криниця мікроелементів для людини будь-якого віку.

На що здатні дари фінікової пальми? Насамперед це ліки від серцево-судинних захворювань. За рахунок високого вмісту фініки калію стимулюють діяльність серця. Крім того, вони є відмінним засобом зміцнення імунітету, відновлення організму після хвороби. Під час застуди грипу рекомендується вживати фініки, оскільки вони заспокоюють кашель і виводять мокротиння. Деякі дієтологи стверджують, що один фінік та склянка молока за поживними властивостями становлять добовий раціон харчування людини. Фініки також покращують травлення та корисні для кишечника.

Арабські воїни брали плоди фінікової пальми із собою в походи ще й тому, що вони заряджали їх енергією та давали витривалість. Відомо також, що ці сухофрукти посилюють чоловічу статеву потенцію та збільшують тривалість життя. Зміцнюють нирки та печінку, живлять кров, покращують обмін речовин. Завдяки харчовим волокнам, що входять до їх складу, вони знижують ризик ракових захворювань. Окремий акцент варто зробити на дії фініків на розумову діяльність людини за рахунок їх високої калорійності. На 20% можна підвищити продуктивність мозку, з'ївши кілька фініків. Це справжнє підживлення для його роботи та гарний засіб вгамування голоду. Не випадково ці сухофрукти називали «хлібом пустелі». При зниженні уваги та втоми, фініки є відмінним стимулюючим засобом. У той же час їх використовують від безсоння як заспокійливий і снодійний засіб. Достатньо 5 фініків перед сном, і їх насолода заколисує Вас. Особливо корисні ці плоди вагітним і жінкам, що годують. Вони збагачують молоко матері необхідними вітамінами для розвитку дитини, сприяють її виробленню. Таким чином, фініки можна визначити за значимістю як ліки, їжу та, нарешті, ласощі.

Ще не було питань.