Хна для волосся Kureysh Коричнева Індія

Хна для волосся Kureysh Коричнева Індія

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  767054
 • Застосування:
  Розведіть необхідну кількість хни з теплою водою (60-70°C) та розмішайте до стану густої сметани. Рекомендується готувати в керамічному або пластиковому посуді, але тільки не використовувати металевий.
 • Кількість у наборі:
  6 упаковок по 10 г
 • Клас косметики:
  Натуральна
 • Країна-виробник товару:
  Індія
 • Особливості:
  На основі хни
 • Призначення:
  Для волосся
230.00 грн.

Хна для волосся Kureysh Коричнева Індія

Ця натуральна хна призначена для стійкого та ефективного фарбування волосся, брів та вій у натуральний коричневий відтінок. Повністю зафарбовує сивину, зміцнює та високоефективно відновлює волосся. Вони стають міцнішими та щільнішими. Згодом збільшується густота волосяного покриву та активність у рості.

Колір КОРИЧНЕВОЇ хни виглядає як натуральний каштановий, чим довше час витримки хни на волоссі, тим більш насиченим буде відтінок.

Коричнева хна для волосся чудово підходить для людей, яким важливий натуральний коричневий відтінок, без домішок рудого або додаткових відтінків. Дана хна дозволяє досягти ефекту власного коричневого кольору, які не відрізняються від натурального. Без будь-яких побічних відтінків кольорів - ця хна просто чудова! Забарвлення м'яке і стійке, волосся набуває красивого блиску, зміцнюється коріння і запобігає їх випаданню, вирівнюється структура, запобігає перетину кінців.

Повністю зафарбовує сивину, зміцнює та високоефективно відновлює волосся. Вони стають міцнішими та щільнішими. Згодом збільшується густота волосяного покриву та активність у рості.

Витримка хни на волоссі:
Перше фарбування має бути ґрунтовним, щоб повністю зафарбувати можливо більш ранні варіанти фарбування, або його частини. Також створити рівну основу.
- 30 хвилин (або поки не підсохне) - середнє забарвлення
- година і вище - більш густе забарвлення.

Фарбування хною завжди дуже індивідуальне, тому що натуральна хна взаємодіє з багатьма факторами при фарбуванні, початковий тон волосся, стан волосся при фарбуванні, пошкодження структури та багато інших, саме тому починайте фарбування завжди на тон вище, ніж Вам хотілося б. У другому фарбуванні Ви зможете врахувати додаткові побажання та подовжити час фарбування (для затемнення відтінку) або залишити колір таким, як він вийшов при першому фарбуванні.
Хна Kureysh дуже актуальна для людей, у яких під впливом хімічних фарб і промислових засобів для догляду волосся, брови та вії знебарвилися, втратили свій натуральний пігмент, стали слабкими і ламкими. Часом випадають і плутаються навіть за хорошого щоденного догляду.
Дана хна дозволяє досягти ефекту стійкого фарбування на довгий час, колір не линяє і не вимивається з волосся, залишаючись соковитим та яскравим. Дана хна не змінюватиметься плямами, як роблять деякі варіанти хни з колорантами або іншими сторонніми синтетичними складовими.
При розведенні прекрасно приймає сметаноподібну консистенцію, легко наносити волосся та промивається проточною водою з використанням шампуню, не залишаючи залишків хни у волоссі.
Хна економічна у використанні. Герметична упаковка зберігає її від впливу світла та повітря та містить 6 пакетиків по 10 грам.
Витрата хни при фарбуванні: на волосся довгою по плечі при першому фарбуванні необхідно 3 пакетики, надалі необхідно підфарбовувати відрослі корені-для цього необхідно використовувати 0,5-1 пакет хни.
!В обов'язковому порядку. Щоб забезпечити еластичність та здоровий блиск, додайте до суміші 0,5 – 1 чайну ложку косметичної олії. Олія хни, мигдальна, кокосова, амли або інша косметична олія з поживними властивостями надасть вашому волоссю силу і гладкість. Ця процедура запобігає сухості волосся, так як хна при фарбуванні природно підсушує волосся, зробить волосся ще більш еластичним і додатково посилить блиск. А також вплине ефект додаткового харчування на коріння волосся.

Даний вид хни також призначений для фарбування вій і брів у каштановий колір.
Хна каштанова чудово зарекомендувала себе при домашньому фарбуванні брів і вій у каштанові відтінки. Це може бути легке фарбування для надання лише тону, або більш тривале фарбування для надання насиченого кольору, відповідно до волосся.
Фарбування брів-вій, волосся дуже стійке, колір не згасає за настанням цього часу, індивідуально трохи раніше-буде необхідність підфарбувати тільки відрослі коріння волосків, але як правило даний вид фарбування супроводжується повним фарбуванням.
Хна при використанні для брів-вій і волос прекрасно зміцнює і живить цибулинки волосків, перешкоджає і ліквідує випадання волосків вій і брів.
Повністю зафарбовує сивину волосків брів, зміцнює і з часом підвищує густоту росту волосків.

Колірна гама: натуральний каштан, коричневий, brown

Тільки для зовнішнього застосування

Ще не було питань.