Освіжувач повітря Khaliji Al Rehab Air Freshener 300 мл

Освіжувач повітря Khaliji Al Rehab Air Freshener 300 мл

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  405234
 • Тип:
  Освіжувач повітря
 • Країна-виробник бренду:
  ОАЭ
 • Об `єм:
  300 мл
 • Країна-виробник товару:
  ОАЭ
 • Склад:
  парфумерна композиція (parfum/fragrance), дипропіленгліколь (dipropylene glycol), пропан (propane), бутан (butane), денатурований спирт (alcohol denat/SD alcohol 40), гідроксицитронеллаль (hydroxy citronellal), цитронеллол (citron , ліналоол (linalool)
180 грн

Освіжувач повітря Khaliji 300 мл від Al Rehab

Khaliji від Al Rehab - це солодкий і теплий аромат з нотами апельсина, лемонграсу, сандалу та мускусу, які створюють заспокійливу атмосферу. Його швидка освіжаюча дія усуває неприємні запахи та наповнює повітря чистою, прохолодною та приємною атмосферою.

Ноти аромату:

Верхні ноти: апельсин

Середні ноти: Лемонграс

Базові ноти: амбра, сандалове дерево та білий мускус.

Запобіжні заходи:

Використовувати лише за призначенням! Бережіть від дітей!

Балон перебуває під тиском. У разі виявлення на балоні тріщин, спучування стінок, травлення складу назовні, руйнування зварних швів - експлуатація балона не допускається, щоб уникнути руйнування корпусу, не дозованого виходу назовні складу, зриву пульверизатора, мимовільного вибуху балона тощо.

Вогненебезпечно! Берегти від прямих сонячних променів та температури понад 50 градусів. Забороняється зберігати та/або застосовувати даний балон (розпорошувати) поблизу відкритого вогню, іскор, розжарених предметів та інших джерел займання. Забороняється поміщати цілий або використаний балон у відкрите полум'я, в багаття або гаряче вугілля. Забороняється курити під час використання (розпорошення) освіжувача. Балон не розбирати, не стискати, не проколювати.

Не допускати контакту складу освіжувача з очима та пошкодженими ділянками шкіри. При попаданні складу освіжувача у вічі негайно промити їх великою кількістю чистої проточної води. Не вдихати струмінь освіжувача безпосередньо в момент розпилення.

Не виконання вищезазначених вимог може спричинити загоряння, пожежу або шкоду здоров'ю.

Ще не було питань.