Сурма марокканська натуральна з травами лікувальна з флоконом Sahara

Сурма марокканська натуральна з травами лікувальна з флоконом Sahara

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  150223
 • Клас косметики:
  Натуральна
 • Колір:
  Чорний
 • Комплектація:
  Сурьма порошёк, кохлия деревянная
 • Країна-виробник товару:
  Марокко
 • Склад:
  Молотий мінерал ісмід, сухі екстракти лікарських рослин
220.00 грн.

Сурма марокканська натуральна з травами лікувальна Sahara

У комплект входить:
1. Сурма чорна з травами 100% натуральна у скляній пляшечці
2. Кохлі дерев'яні ручної роботи для зберігання сурми
3. Паличка дерев'яна для підведення очей

Унікальна лікувальна сурма ручної роботи з Атлаських гірських районів Марокко.
Сурма (кохль, кайал, каджал, куджал) - це подрібнений чорний камінь ісмід, який використовують як фарбу для повік, підведення та лікування очей. Споконвіку в арабських країнах сурму наносили на очі не тільки жінки, а й чоловіки, як антисептичний засіб, захищаючи очі від піску, сонця.
Це не просто макіяж. Це краса та догляд за очима одночасно, профілактика безлічі офтальмологічних проблем. Сурма використовується при лікуванні кон'юнктивітів, очищає та дезінфікує очі, видаляє очні виділення, знімає подразнення слизових оболонок ока. Сурма покращує зір, знімає втому, прочищає очне яблуко, прибирає червоні судини, робить білки очей яскравішими і світлішими, сприяє зростанню вій.
Марокканські жінки наносять порошок на внутрішню повіку на ніч, щоб очистити очі і до ранку надати їм свіжості, глибини та неповторного блиску.
Сурма відмінно підходить і до карих очей, і до блакитних.
Сурма для очей не має протипоказань та терміну придатності, частіше використовується у сухому порошкоподібному вигляді.
Вміст однієї баночки Вам вистачить на 2 роки при щоденному використанні вранці та ввечері.
ЗАСТОСУВАННЯ. Сурма повністю готова до використання. Сухий пудроподібний порошок зберігається дуже довго і не втрачає своїх властивостей.


Для застосування потрібно підготувати кохлю:
1) потримати 2 дні загострену частину дерев'яної палички в косметичній олії (касторовій, мигдальній, оливковій), потім промокнути надлишки олії чистою серветкою. Обробка олією необхідна для того, щоб сурма змогла якісно вбратися в дерево. Ця процедура проводиться один раз.
2) пересипати частину сурми у дерев'яну кохлю і вставити паличку.


Перед нанесенням потрібно видалити надлишки порошку, струсивши паличку в кохлі або обтерши об її краї. Прикрийте повіки і обережно проведіть паличкою лінію між верхнім і нижнім повіками по слизовій оці. Повторюйте нанесення сурми до бажаного відтінку.
Пам'ятайте, що мити паличку для підведення після кожного застосування не потрібно. Через рік використання Ви можете помити паличку з милом та знову підготувати її, як перед першим використанням. Кожен член сім'ї повинен мати свою кохлію.
При першому використанні сурми можливе деяке пощипування, очі можуть трохи розплакатися через активізацію судин очей. Потім станеться розслаблення, почервоніння мине і очний білок стане світло-блакитного кольору, очі світитимуться здоровим світлом! Після кількох разів використання ваші очі звикнуть до сурми.
Для лікувального ефекту можна використовувати щодня, а також наносити на ніч.

УВАГА. Перед використанням обов'язково протестуйте. Дуже рідко трапляється індивідуальна непереносимість сурми. Відмовитися від використання сурми для очей або обмежити її використання варто людям, які мають слабкі судини в очах, численні судинні зірочки.
Здоров'я вашим вічкам та ясного погляду!

Вироблено у Марокко

Ще не було питань.